En Yeni Havlu Kenarı Örnekleri

Elişi Havlu Kenarı Danteli
Çok cicili bir dantel. Pembiş pembiş... :) Örnekler o kadar çok ki, hanımların maharetleri, insanı hayretler içerisinde bırakıyor. Öyle güzel işler yapıyorlar ki...
Biz hanımlar ekmeğimizi taştan çıkarırız alimallah. Çalışmak istesin, bir şeyler yapmak istesin yeterki. Okulda annelerden biri, eşi hasta olduğu için iki işte çalıştığını söyledi. Akşama kadar bulaşık yıkıyormuş, oradan çıkıp merdiven silmeye gidiyormuş. Cabbar, cevval bir kadın, kendi şeker hastası, kızı da astım hastası, derdi çok ama yılmamış, çabalıyor maşallah. Bunları da, görün bakın neler var diye anlattım. Evde boş, boş televizyon seyretceğimize, elimizden gelenleri değerlendirmeliyiz. Bilmiyorsak, her ilde yaygın olarak bulunan Halk Eğitim kurslarına gidebiliriz.
Örnek çıkarmak isteyen hanımlarımız için, dantelin yakın hali. Kolay gelsin.

1 yorum:

  1. sana katılıyorum canım arkadaşım bende yıllarca dışarıya elişi yaptım şimdi olsa yine yaparım ama kiminin artık elişi yaptırma gücü yok bende çoçuklarıma yani oğlumla kız kardeşime yapıyorum eğer elimde elişi olmazsa canım sıkılıyo hiç boş oturamıyorum.ayrıca komşunun ellerine sağlık çokk hoş bi model RABbim hayırlı bolll kazançlar nasip etsin.
    sevgiler..

    YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails