Çiçek Sepeti Havlu Kenarı

Halkalı Çiçek Havlu Kenarı
Halkalarla yapılan çiçekler görüldüğü gibi hem çok kolay, hem de çok muntazam oluyor. O yüzden de tığ işine yeni başlayan yada çabuk sıkılanlar için biçilmiş kaftan. Dantellerin içinde halkalar var bozulur diye endişenmeyin, hiiç de bir şey olmuyor. Oradaki halka eriyene kadar havluda miadını doldurur zaten. :)Çiçekleri bir turuncu bir beyaz yapmaları da çok güzel olmuş.Sepetli havlu kenarları, görüldüğü üzere öyle el yüz kurulamak için değil süs için yapılır gelende. Kimileri kapıya asıyorlar. Manavlar ve Muhacırlar kapı süslemesinde kullanıyorlarmış. Kardeşim de banyo kapısına asmış, ona neden astığını sordum da, banyo olduğu belli olsun, sorulmaya gerek olmasın diye öyle düşünmüş. Akıllıca bir çözüm aslında, :)

3 yorum:

 1. Selamlar canım,

  Daha önce "hobicell" adıyla yayın yapmakta iken, google ın sorunları yüzünden adres değişikliği yapmak zorunda kaldım. Yeni adresim şu anda size yazdığım isimledir. Beni buradan takip ederseniz çok sevinirim. Sevgiyle sağlıcakla kalınız.

  http://hobibox.blogspot.com/

  Hobibox-Afet Ergü

  YanıtlaSil
 2. This beautiful embroidery.
  Thank you for your visit and comment.
  Have a great weekend.

  YanıtlaSil
 3. Dear Feltros 1001. I thank you for your nice comments. Search my blog friends are you're doing business with pleasure, and I followed.

  YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails